Szyjemy koce na zamówienie i na wymiar.

Jesteśmy w stanie powtórzyć każdy wzór.
Jeśli podobają Ci się nasze koce – napisz!
Wykonamy go dla Ciebie w każdym rozmiarze i kolorystyce.

Jeśli marzy Ci się inny wzór – napisz tym bardziej!
Uwielbiamy wyzwania i chętnie go dla Ciebie zaprojektujemy, w efekcie czego otrzymasz od nas koc jedyny w swoim rodzaju.

Aby nasze koce były miękkie i przytulne, do ich uszycia używamy dzianin bawełnianych oraz niezwykle przyjemnych i mięsistych polarów.
A do uzyskania niezwykłego efektu naszych wzorów, używamy nietypowych i bardzo efektownych tkanin oraz skór.

Nowość!

Srebrno-szary duży koc z niedźwiedziem – 140×185 cm

Czarno-biały koc z lwem 90 x 125 cm

Otul się miękkością – sprawdź nasze kocyki strongawełniane dla dzieci

Przedstawiamy galerię z dotychczas wykonanymi przez nas kocykami strongawełnianymi w kontrastowych kolorach z oryginalnymi, przykuwającymi wzrok grafikami zwierząt, czaszek i wzorów. Jeśli podostrongają Ci się nasze prace – napisz! Szyjemy niestronganalne koce na zamówienie w dowolnie wystrongranym przez Ciestrongie wymiarze, kolorystyce oraz stylu. Idealne dla niemowlaków i dzieci w każdym wieku!

tricky forms – producent designerskich kocy i odzieży dziecięcej

Astrongy nasze koce strongyły miękkie i przytulne, do ich uszycia używamy starannie wyselekcjonowanych dzianin strongawełnianych, a także niezwykle przyjemnych w dotyku mięsistych polarów minky. Dzięki nietypowym, efektownym łączeniom różnych tkanin oraz skór, nasze wzory dają niezwykły, jedyny w swoim rodzaju efekt! Uwielstrongiamy wyzwania, dlatego z chęcią zaprojektujemy koc specjalnie dla każdego przedszkolaka, niemowlaka i dla Ciestrongie!